M.C. Escher – veiling 10 december 2014

By 3 december 2014No Comments

De laatste jaren hebben we veel werk van Maurits Cornelis Escher (1898-1972) geveild.

Ook de veiling van 10 december bevat weer een aantal fraaie werken. Hieronder worden ze getoond.

6210

Maurits Cornelis Escher (1898-1972)

‘Sterren’, gesigneerd en gedateerd 10-’48, eigen druk, houtgravure, afm. 33,5 x 27 cm.

€ 6.000-8.000

6211

‘Orde en chaos (tegenstelling)’, gesigneerd en gedateerd ‘50, litho, afm. 30,5 x 29,5 cm.

€ 4.000-6.000
6212

‘Kompasroos; orde en chaos II’, gesigneerd, litho, diam. 27,5 cm.

€ 3.000-4.000

6213

‘Toren van Babel’, (Gen. 11:7),
gesigneerd en gedateerd 2-’28, eigen druk, houtgravure, afm. 63,5 x 39,5 cm.

€ 7.000-8.000

6214

Boek, M.C. Escher,

‘Regelmatige vlakverdeling’, Utrecht, 1958.
Oplage van 175 genummerde exemplaren voor leden van de Stichting ‘De Roos’.

€ 6.000-8.000

1011

Maurits Cornelis Escher (1898-1972),
20-kantig blikken trommeltje zgn. icosaëder,
met veelkleurige afbeelding van schelpen en zeesterren. Gemaakt ter gelegenheid van het
75-jarig bestaan van N.V. De Vereenigde Blikfabrieken. Gesigneerd en gedateerd ‘63. Diam. 14 cm. Zie blz. 151 van het boek ‘Leven en werk van M.C. Escher’.

€ 400-600

Heeft u ook een werk van Escher en overweegt u het te verkopen?

Neem dan contact op met:

Zeeuws VeilinghuisHerengracht 744331 PX  Middelburg0031 (0)118-650680
www.zeeuwsveilinghuis.nl
www.facebook.com/zeeuwsveilinghuis