Zeeuwse schilderijen – Veiling 6 december 2018

By 3 december 2018augustus 13th, 2019No Comments
In onze veiling van 6 december 2018 verkopen wij o.a. diverse werken van Zeeuwse kunstenaars, waaronder Reimond Kimpe, W.F.A.I. Vaarzon Morel, Dirk Jan Koets en Willem Dooijewaard.

Hieronder vindt u een selectie van vijftien werken die geveild zullen worden.

Kavel 337:
Maurice Góth (1873 – 1944)
‘Haven van Veere, met de toren van St. Tropez’, gesigneerd l.o., doek.
Afm. 97 x 78 cm.

Richtprijs € 800 – 1000

Kavel 341:
W.F.A.I. Vaarzon Morel (1868 – 1955)
‘De Grote Kerk van Veere’, gesigneerd r.o., pastel.
Afm. 61 x 46 cm.

Richtprijs € 400 – 500

Kavel 342:
‘Vissersvloot van Arnemuiden voor de kust van Walcheren’, gesigneerd l.o., marouflé.
Afm. 37 x 58 cm.

Richtprijs € 500 – 1000

Kavel 343:
‘Markt in Veere’, gesigneerd l.o., doek.
Afm. 54,5 x 68 cm.

Richtprijs € 1500 – 2000

Kavel 344:
‘Carrousel te Parijs’, gesigneerd r.o., doek.
Afm. 50 x 52 cm.

Richtprijs € 15.000 – 20.000

Kavel 346:
Dirk Jan Koets (1895 – 1956)
‘Zandafgraving bij Veere’, gesigneerd r.o., doek.
Afm. 31 x 39 cm.

Richtprijs € 600 – 800

Kavel 348:
Dirk Jan Koets (1895 – 1956)
‘Gezicht op Veere’, gesigneerd l.o., marouflé.
Afm. 37,5 x 40,5 cm.

Richtprijs € 500 – 600

Kavel 336:
Gustave Flasschoen (1868 – 1940)
‘Op de dijk bij Yerseke’, gesigneerd l.o., paneel.
Afm. 32 x 40,5 cm.

Richtprijs € 600 – 800

Kavel 340:
‘Op weg naar de markt’, gesigneerd r.o., doek.
Afm. 52 x 73,5 cm.

Richtprijs € 600 – 800

Kavel 349:
Dirk Jan Koets (1895 – 1956)
‘De Vismarkt te Middelburg’, gesigneerd r.o., doek.
Afm. 40,5 x 56 cm.

Richtprijs € 600 – 800

Kavel 354:
Elsbeth de Kuyper – Rijken (1954)
‘Stilleven met peren, zaadfles en aardewerk kan’, gesigneerd en gedateerd 2006 r.o., doek.
Afm. 80 x 100 cm.

Richtprijs € 1000- 1500

Kavel 355:
Alphonsus Josephus van Dijck (1894 – 1979)
‘Gezicht op Westkapelle’, gesigneerd l.o., gouache.
Afm. 22 x 29 cm.

Richtprijs € 400 – 600

Kavel 362:
Reimond Kimpe (1885 – 1970)
‘Bloemstilleven’, gesigneerd l.o., paneel.
Afm. 26,5 x 19,5 cm.

Richtprijs € 800 – 1200

Kavel 363:
Reimond Kimpe (1885 – 1970)
‘Veere’, gesigneerd en gedateerd ’33 l.o, gouache.
Afm. 31 x 40 cm.

Richtprijs € 800 – 1200

Kavel 323:
Willem Dooijewaard (1892 – 1980)
‘Zeeuws meisje’, gesigneerd en gedateerd 1924 l.o., aquarel/pastel.
Afm. 48 x 25 cm.

Richtprijs € 2000 – 3000

Zeeuws Veilinghuis