M.C. Escher – Tegenstelling (Orde en Chaos)

Onze veiling van 10 december 2014 bevat weer een litho van Maurits Cornelis Escher (1898 – 1972). Deze keer is het ‘Tegenstelling (Orde en Chaos)’.

De orde wordt gerepresenteerd door de doorzichtige bol met daarin een stervormig element, de chaos door de elementen daaromheen.

De litho is gedateerd ’50 en gemaakt in februari van dat jaar. Richtprijs: € 4.000 – 6.000.

M.C. Escher – Orde en Chaos – 280 x 280 mm
Heeft u ook origineel werk van Escher en overweegt u het te verkopen? Neem dan contact met ons op. Over het algemeen verkopen we deze litho’s aan relaties in het buitenland.

Zeeuws Veilinghuis