De veiling van 24 en 25 mei 2011 was een bijzondere. Van een economische crisis was niets te merken.
Om dit te illustreren volgen hieronder enkele hoogtepunten. Alle weergegeven opbrengsten zijn hamerprijzen.
1019: Micro mozaiek van een landschap met waterval, Italië, 19e eeuw. Afm. 4,5 x 6,5 cm. € 3200,- |
2425: Romeinse gouden ring in de vorm van een slang versierd met golfmotief en granulatie. 200-400 AC. Tot. gew. 13 gr. Maat 16-1/2 en 52. € 2000,- |
3005: Stel porseleinen vazen, verguld en met bloemguirlandes in biscuit en met grepen in de vorm van hondenkoppen, Empire, ca. 1810. H. 37 cm. Guirlandes met enige schade. € 3200,- |
3014: Tegel met een polychroom decor van een saraceen, 17e eeuw. Schilfers aan de rand. Gevonden op Noord-Beveland. € 3400,- |
6507: Auke Sonnega (1910-1963), ‘Balinese vrouw’, gesigneerd en gedateerd 1952, doek, afm. 51,5 x 43,5 cm. In originele gestoken lijst. Provenance: Dhr. R. Claessens (1906-1992). € 15.000,- |
3687: Stel porseleinen vazen met floraal decor en in cartouches diverse interieurscènes, China, 19e eeuw. H. 63 cm. € 9.500,- |
6142: Dirk Jan Koets (1895-1956), ‘Gezicht op Veere’, gesigneerd, doek, afm. 40 x 80 cm. € 3.200,- |
Meer informatie over het veilen van kunst en antiek:
Zeeuws Veilinghuis
Tel. +31(0) 118-650680, fax. +31(0) 118-650682.www.zeeuwsveilinghuis.nl