Terugblik opening dependance: Veilinghuis Korendijk

By 25 oktober 2013No Comments

Op 19 oktober vond de eerste veiling bij onze dependance Veilinghuis Korendijk plaats. Zelden zo’n grote opkomst voor een veiling gezien!

Het veilinghuis werd voor aanvang van de veiling officieel geopend door onze burgemeester Bergmann. Hij veilde twee kavels waarvan de opbrengst bestemd is voor restauratie van oude boeken uit de collectie van de Zeeuwse Bibliotheek (op loopafstand van onze dependance).

Hieronder enkele foto’s van de opening en ook de berichtgeving in de krant hierover.

Burgemeester Bergmann veilt de eerste kavels voor restauratie van oude boeken

Directeur Maarten Anthoni met de laatste voorbereidingen

Klik op de foto voor een groter formaat

Veilinghuis Korendijk
06 – 200 60 280 (Maarten Anthoni)
info@veilinghuiskorendijk.nl
www.veilinghuiskorendijk.nl