Review veiling 9-10 december 2014

By 12 december 2014No Comments
Hierbij enkele bijzondere uitslagen. Alle bedragen zijn hamerprijzen.
6133 Hendrik Willem Mesdag (1831-1915),
‘Activiteiten bij drie schuiten’, gesigneerd, doek, afm. 80 x 100 cm.
€ 100.000,-

1014 Micro-mozaïek in bronzen lijstje, met afbeelding van het Colosseum in Rome.
Italië, 19e eeuw. Afm. 5 x 8,5 cm.
€ 4.800,-

24 Sindudarsono Sudjojono (1913-1986),
‘Pagi di Bawah Beringin Tua’ (‘Morning Beneath The Old Banyan Tree’),
signed, dated Bali 1980, canvas, 90 x 70 cm.
€ 135.000,-

2035 Zilveren miniatuur geldkist, Neurenberg model.
Mt. Willem van Strant, Amsterdam. Jl. 1737. Afm. 8 x 5,5 x 4,5 cm.
€ 8000,-

6023 David Teniers II (1610-1690),
‘Een rokende en drinkende boer en een tabaksnuifster in een herberg’,
gesigneerd, doek, afm. 29,3 x 21 cm.
€ 30.000,-

45 Rudolf Bonnet (1895-1978),
‘Melasti’, signed and dated Bali 1977,
crayon and pastel on paper, 72 x 96 cm.
€ 380.000,-

3004 Polychrome aardewerken papegaai staande op ring.
Delft, ca. 1750. H. 20 cm.
€ 4.700,-

6191 Henk Helmantel (1945),
‘Stilleven met witte zalfpotjes’,
gesigneerd en gedateerd 15 jan. 2005, board, afm. 41 x 71 cm.
€ 9.000,-

2578 Stel 18-kt gouden wisselbellen,
Tholen. L. 7,8 cm.
€ 3.600,-
57 Ida Bagus Made Poleng (1915-1999),
‘Offering Balinese’, signed and ‘Bali’, canvas, 48 x 64 cm.
€ 17.000,-

6213 Maurits Cornelis Escher (1898-1972),
‘Toren van Babel’ (Genesis 11:7),
gesigneerd en gedateerd 2-’28, eigen druk, houtgravure, afm. 63,5 x 39,5 cm.
€ 18.000,-

71 Willem Gerard Hofker (1902-1981),
‘Ni Sadri, Lègong Dancer Bali’,
signed, conté crayon and gouache on coloured paper, 47,5 x 22 cm.
€ 21.000,-

6214 Boek, M.C. Escher, ‘Regelmatige vlakverdeling’,
Utrecht, 1958. Oplage van 175 genummerde exemplaren voor leden van de Stichting ‘De Roos’. € 6.500,-

74 Isaac Israels (1865-1934), ‘Rebab player’,
signed, water colour, 44 x 28 cm.
€ 20.000,-

6232 Reimond Kimpe (1885-1970),
‘Westkappelaar met vrouw en kind’,
gesigneerd en gedateerd ’46, doek, afm. 105 x 69 cm.
€ 11.000,-

79 Lee Man Fong (1913-1988),
‘Gold fish’, signed, board, 70 x 108 cm.
€ 58.000,-

1410 Hardstenen manshoge sculptuur van Mercurius (Hermès).
In de stijl van Quellinus. Holland, 17e/18e eeuw. H. ca. 192 cm.
€ 16.500,-

97 Arie Smit (1916), ‘Pengalengan River’,
signed, board, 60 x 88 cm.
€ 41.000,-

7022 Stoelklok. Gesigneerd Goslink Ruempol (1682-1759).
Laren. H. 65 cm.
€ 10.000,-
6008 Vlaamse School (ca. 1600),
‘Varkensmarkt’, tekening, afm. 29 x 39,5 cm.
€ 8.500,-