De veiling van 4 en 5 juni bevat diverse topstukken op het gebied van Zeeland. Hieronder worden er een aantal weergegeven.
Jantje de Prentenknipper (1798-1870), huwelijksknipsel, afm. 25,5 x 32,5 cm. Inclusief boek getiteld: ‘Jan de Prentenknipper, Zeeuwse Volkskunst langs ‘s Heeren wegen’. € 1000-1500 |
Zes-rijig bloedkoralen collier met 18-kt gouden haakslot. Zuid-Beveland. Diam. koralen ca. 9,7 – 11,4 mm. Tot. gew. ca. 442 gr. € 6000-7000 |
Reimond Kimpe (1885-1970), ‘De lichtwachter’, gesigneerd, doek, afm. 68,5 x 65,5 cm. € 6000-8000 |
Dirk Jan Koets (1895-1956), ‘Haven van Veere, afgemeerde tjalk met daarnaast twee hoogaarzen’, gesigneerd, doek, afm. 40 x 50 cm. € 800-1000 |
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915), ‘Neeltje in de zon’, gesigneerd, doek, afm. 51 x 40,5 cm. € 20.000 – 30.000 |
Hermanus Koekkoek (Middelburg 1815- Haarlem 1882), ‘Schepen op zee’, gemonogrammeerd H.K. en gedateerd ’46, doek, afm. 38,5 x 52 cm. € 15.000 – 20.000 |