Isaac Israëls (1865-1934) – Ruiter op de boulevard te Scheveningen

Isaac Israëls (1865-1934) – Ruiter op de boulevard te Scheveningen,
gesigneerd, doek, 40 x 50 cm,
€ 20.000-25.000

Isaac Israëls heeft vaak het mondaine Scheveningen verbeeld in zijn schilderijen. Erg bekend zijn de werken waarop kinderen ezeltje rijden (o.a. te zien in het Rijksmuseum te Amsterdam). Dat hij ook paarden goed kon weergeven bewees hij niet alleen met dit schilderij. Zo won hij tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam in 1928 de Olympiade Kunstprijs voor zijn ‘Ruiter met de rode jas’.

Dit schilderij wordt geveild op 3 juni 2015.

Meer informatie over onze schilderijenveilingen:

jeroen@zeeuwsveilinghuis.nl

Zeeuws Veilinghuis