Veiling Chinees porselein 4-5 juni 2014

Vandaag werd een reportage door EenVandaag over de Aziatica veiling van het Zeeuws Veilinghuis uitgezonden.

sitestat

We feliciteren onze collega’s die ook in beeld komen met het prachtige resultaat!

NB: als u deze video start, dan wordt begonnen met reclame. Pas na de reclame kunt u het beeld vergroten naar volledige schermgrootte.

Meer informatie over deze veiling:

Zeeuws Veilinghuis