Vandaag werd een reportage door EenVandaag over de Aziatica veiling van het Zeeuws Veilinghuis uitgezonden.
We feliciteren onze collega’s die ook in beeld komen met het prachtige resultaat!
NB: als u deze video start, dan wordt begonnen met reclame. Pas na de reclame kunt u het beeld vergroten naar volledige schermgrootte.
Meer informatie over deze veiling:
Zeeuws Veilinghuis