Terugblik veiling december 2011

By 15 december 2011No Comments

Hierbij een aantal hoogtepunten van onze internationale veiling van 13 en 14 december 2011.

China, Yixing, zegelmerk Qianlong. H. 14,5 cm.

Hamerprijs: € 80.000

Rudolf Bonnet (1895-1978), ‘Portret of Ni Najas’, signed, Bali 1952, pastel, 85 x 68 cm.
In original Balinese carved wooden frame.
Hamerprijs: € 150.000

Auke Sonnega (1910-1963), ‘Sampih in Kebyar’, signed, dated 1949, canvas, 115 x 90 cm.
Hamerprijs: € 50.000
Auke Sonnega (1910-1963), ‘The glory of I. Tandu’, signed, dated 1949, canvas, 90 x 100 cm.
Hamerprijs: € 60.000

Ronde zilveren glazenkoeler, zgn. monteith. Mt. Cornelis van Dijck, Delft, Jl. 1709.
Diam. 31,5 cm. H. 18 cm. Gew. 2178 gr.
Hamerprijs: € 145.000

Veilingbeelden:

Blikken station ‘Pleisterplaats’, Märklin, spoor 1, 1904-1909. In originele staat. De binnenzijde met wachtkamer, bagage, telegraaf en dubbel spoor. Tussen de sporen een tekstbord met plaatsnamen: Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Den Haag. HxBxD: 37 x 71,5 x 38 cm.
Hamerprijs: € 28.000

Reimond Kimpe (1885-1970), ‘Clown August’,
gesigneerd en gedateerd 1938, doek, afm. 135 x 105 cm.
Hamerprijs: € 32.000

Meer informatie over het veilen van kunst en antiek:
Zeeuws Veilinghuis
info@zeeuwsveilinghuis.nl
www.zeeuwsveilinghuis.nl