Terugblik schilderijenveiling 3 juni 2015

Hierbij enkele uitslagen:

334      Isaac Israëls (1865-1934), ‘Ruiter op de boulevard van Scheveningen’,gesigneerd, doek, afm. 40 x 50 cm. Hamerprijs: € 25000

304    Willem Koekkoek (1839-1895), ‘Stadsgezicht’,
gesigneerd, doek, afm. 86 x 125 cm. Hamerprijs: € 65000

323      Cornelis Springer (1817-1891),
‘Gezicht op het weeshuis van Kampen bij buiig weer’,
gesigneerd en gedateerd 1862, paneel, afm. 30 x 41 cm. Hamerprijs: € 65000

324      Cornelis Springer (1817-1891),
‘Stadsgezicht met links een doorkijk onder een poort’,
gesigneerd en gedateerd 1837, paneel, afm. 28 x 35 cm. Hamerprijs: € 24000

325      Cornelis Springer (1817-1891),
‘Stadsgezicht’, gemonogrammeerd, paneel, afm. 46 x 37 cm.
Hamerprijs: € 24000

309      Otto Eerelman (1839-1926), ‘Vrouw in rijtuigje met hond’,
gesigneerd, doek, afm. 46 x 35 cm.  Hamerprijs: € 13000

372      Henk Helmantel (1945), ‘Stilleven met tinnen kan en drie granaatappels’,
gesigneerd en gedateerd 1991, board, afm. 67 x 72 cm.
Hamerprijs: € 12000

277      Jan Baptist Weenix (1621-1659), ‘Reizigers in gesprek op een pad in de duinen’, gesigneerd rechtsonder JB  (in elkaar) / Weenix, doek, afm. 43 x 61,5 cm.
Hamerprijs: € 10000

329      Charles Leickert (1816-1907), ‘Winterlandschap met figuren op het ijs’,
gesigneerd en gedateerd ’66, doek, afm. 48,5 x 76,5 cm. Hamerprijs: € 9000

330      Jan Christianus Schotel (1787-1838), ‘Zeegezicht’,
gesigneerd en gedateerd 1829, doek, afm. 56 x 73 cm. Hamerprijs: € 8500

320      Henri Decoene (1798-1866), ‘Markt te Antwerpen’, gesigneerd en gedateerd 1833, doek, gedoubleerd, afm. 92 x 73 cm.     Hamerprijs: € 8000

337      Reimond Kimpe (1885-1970),
‘Westkapelse boer met op de achtergrond huizen, vuurtoren en boot’,
gesigneerd, paneel, afm. 42 x 37 cm. Hamerprijs: € 8000

Meer informatie over onze schilderijenveilingen:

jeroen@zeeuwsveilinghuis.nl
Zeeuws Veilinghuis

www.zeeuwsveilinghuis.nl
www.facebook.com/zeeuwsveilinghuis