Hierbij enkele bijzondere uitslagen.
125 Porseleinen kom met blauw decor van phoenixen.
Gemerkt met dubbele cirkel en 6-karaktermerk Cheng Huq. China, Kangxi. Diam. 19,5 cm. Hamerprijs: € 6500
9 Yixing theepot met reliëfdecor van bloesemtakken en dekselknop in de vorm van een Fo-hond. China, 18e eeuw. H. 23 cm. Hamerprijs: € 4000
13 Twee Yixing trekpotjes. Gemerkt (één Ming De). China, 19e/20e eeuw. H. 5 – 6 cm.
Hamerprijs: € 5500
Hamerprijs: € 5500
52 Porseleinen Longquan kom. China, Song. Diam. 14 cm.
Hamerprijs: € 3800
Hamerprijs: € 3800
62 Porseleinen celadon vaas met reliëfdecor. China, Ming, 15e/16e eeuw. H. 38 cm.
Hamerprijs: € 3800
Hamerprijs: € 3800
93 Stel porseleinen vazen met blauw decor van krijgers. China, Transition, ca. 1640. H. 34 cm. Hamerprijs: € 7000
107 Porseleinen dekselkom met blauw floraal decor (vermoedelijk samengesteld).
Gemerkt met 6-karaktermerk in dubbele cirkel. China, Longqing. Diam. 16,5 cm, H. 8 cm. Hamerprijs: € 7500
146 Zes porseleinen bordjes met blauw decor van een landschap.
Gemerkt met 6-karaktermerk in dubbele cirkel. China, Kangxi. Diam. 20 cm.
Hamerprijs: € 6000
Hamerprijs: € 6000
165 Porseleinen dekselkom, schaaltje en vier kopjes, alle met aan de buitenzijde een decor van gezichtjes in een stralenkrans en binnenin bloesemtakken.
Gemerkt met 4-karaktermerk. China, 18e eeuw. Hamerprijs: € 3800
200 Twee vierkante Huanghuali tafeltjes. China, Qing, 18e/19e eeuw. HxBxD: 48 x 68 x 69 cm. Herkomst: Grace Wu Bruce, Hong Kong, 1992.
Hamerprijs: € 11000
Hamerprijs: € 11000
205 Gestoken huisaltaar met vier klapdeurtjes, gemaakt van tropische houtsoorten. Versierd met gestoken voorstellingen van figuren en dieren.
China, gestoken panelen Qianlong, ombouw later. HxBxD: 90,5 x 74 x 44 cm.
Hamerprijs: € 4000
Hamerprijs: € 4000
214 Bamboe beeldengroepje van een man zittend op een rots bij een boom.
China, 18e/19e eeuw. H. 5,5 cm.
Hamerprijs: € 6000
Hamerprijs: € 6000
246 Gestoken wit jade plaquette met decor van een draak.
China, Qianlong. Afm. 7 x 5 cm.
Hamerprijs: € 6200
Hamerprijs: € 6200
258 Bloedkoralen beeld van een lange lijs met bloemen en dieren, op houten standaard gelijmd. China, ca. 1900. H. 27,5 cm.
Hamerprijs: € 6500
Hamerprijs: € 6500
259 Vier jade plaquettes met afbeeldingen van de 4-jaargetijden, in rozenhouten standaard.
China, 20e eeuw. H. 13 – 17,5 cm.
Hamerprijs: € 4200
Hamerprijs: € 4200
298 Bronzen gu vaas. China, Ming. H. 37 cm.
Hamerprijs: € 4200
Hamerprijs: € 4200
1022 Infanterie harnas, genummerd 124, bestaande uit drie delen (helm, hals/nekbescherming en romp) gedragen door het voetvolk. Graz, 17e eeuw.
Op houten standaard. H. 167 cm.
Hamerprijs: € 7000
Hamerprijs: € 7000
1032 Bronzen driekoningenkandelaar. Holland, Gotiek. H. 23 cm.
Hamerprijs: € 8000
Hamerprijs: € 8000
2594 Gouden penning: Johan Georg I, keurvorst van Saksen verkrijgt Lausitz.
Hamerprijs: € 9500
Hamerprijs: € 9500
7012 Notenhouten staand horloge, wijzerplaat met dag- en maandaanduiding en slagwerk op twee bellen. Gesigneerd: Daniel Perrin, Amsterdam. Ca. 1750. H. 250 cm.
Deze klok is door de koper geschonken aan het Museum van het Nederlandse uurwerk.
Zeeuws Veilinghuis