Preview komende veilingen 2013

By 13 februari 2013No Comments

Hieronder enkele kavels die op de internationale veiling van 28 en 29 mei 2013 worden geveild:

Japan, Edo periode

China, Republiek

Inro, Japan, gesigneerd

Mt. John Schofield, London, Engeland. Jl. 1778.

Evert den Hartog (1949)

Akte ondertekend door Napoleon Bonaparte

Herman Henry op den Heyde (1813-1857)

Gérard Jozef Portielje (1856-1929)

Salvador Dali (1904-1989)

Alexandre Thomas Francia (Londen 1815 – Brussel 1884)

Ook op Indisch gebied gebeurt er weer veel!

Gemengde techniek W.G. Hofker (1902 – 1981, zie bericht van 4 februari voor meer informatie)

Bijzonder groot werk van Frits Lucien Ohl (meer info volgt later)

Pistolen met bijzondere herkomst (meer info volgt later)

Antiek- en Verzamelveiling 19-20 maart 2013:

 Voor deze veiling kunt u nog inbrengen tot vrijdag 22 februari.

Grote collectie met werk van Henri Cassiers, waaronder veel fraai gelijste exemplaren.

Henri Cassiers (1848-1944), vierluik, chromolitho’s, alle met afm. 100 x 40 cm. Fraai gelijst.

Daarnaast nu al een vrij grote collectie Aziatica, vooral met richtprijzen tot € 500:

 Daarnaast de gebruikelijke diversiteit, zoals zilver, speelgoed, Europees keramiek, juwelen, boeken, prenten, schilderijen, meubelen en klokken.

 Wilt u nog inbrengen voor deze veiling? Neem dan contact met ons op!

Zeeuws Veilinghuis