Hieronder enkele kavels die op de internationale veiling van 28 en 29 mei 2013 worden geveild:
Japan, Edo periode |
China, Republiek |
Inro, Japan, gesigneerd |
Akte ondertekend door Napoleon Bonaparte |
Herman Henry op den Heyde (1813-1857) |
Gérard Jozef Portielje (1856-1929) |
Salvador Dali (1904-1989) |
Alexandre Thomas Francia (Londen 1815 – Brussel 1884) |
Ook op Indisch gebied gebeurt er weer veel!
Gemengde techniek W.G. Hofker (1902 – 1981, zie bericht van 4 februari voor meer informatie) |
Bijzonder groot werk van Frits Lucien Ohl (meer info volgt later) |
Pistolen met bijzondere herkomst (meer info volgt later) |
Antiek- en Verzamelveiling 19-20 maart 2013:
Voor deze veiling kunt u nog inbrengen tot vrijdag 22 februari.
Grote collectie met werk van Henri Cassiers, waaronder veel fraai gelijste exemplaren.
Henri Cassiers (1848-1944), vierluik, chromolitho’s, alle met afm. 100 x 40 cm. Fraai gelijst. |
Daarnaast nu al een vrij grote collectie Aziatica, vooral met richtprijzen tot € 500:
Daarnaast de gebruikelijke diversiteit, zoals zilver, speelgoed, Europees keramiek, juwelen, boeken, prenten, schilderijen, meubelen en klokken.
Wilt u nog inbrengen voor deze veiling? Neem dan contact met ons op!