Zeeuwse schilders – deel 1: Dirk Jan Koets (1895-1956), Veere
In deze serie tonen we een aantal schilderijen welke we in het verleden hebben geveild. Heeft u ook een werk van Dirk Jan Koets en overweegt u het te verkopen? Neem dan contact met ons op. Wij kennen alle serieuze verzamelaars.
Dirk Jan Koets was een bijzonder mens welke ook wel de ‘De Veerse Van Gogh’ werd genoemd. Meer informatie over zijn leven: http://nl.wikipedia.org/wiki/Dirk_Jan_Koets en het artikel van Joost Bakker ‘Een bewogen Veers kunstenaarsleven’ in het Zeeuws Tijdschrift (2005 / 3-4).
Onze veiling van 24 en 25 mei bevat onderstaand schilderij:
Dirk Jan Koets (1895-1956), olieverf op doek, afm. 50 x 60 cm.
 Hieronder enkele werken welke we in het verleden hebben geveild.

Zeeuws Veilinghuis
Tel. +31(0) 118-650680, fax. +31(0) 118-650682.
www.zeeuwsveilinghuis.nl